Скарбничка порад

05.Лют.2021

Пропонуємо величезну добірку логічних задач для дітей дошкільного віку. Такі завдання розвивають не тільки логічне мислення, а й увагу, пам’ять, кмітливість. Вирішуйте з діточками такі завдання! Дітям вони дуже подобаються! Стоїть клен. На клені дві гілки, на кожній гілці по дві вишні. Скільки всього вишень Якщо гусак стоїть на двох ногах, то він важить 4 … Продовжити читання “72 логічні задачі для розвитку мислення дошкільнят”

Детальніше
15.Гру.2020

День прав людини відзначається 10 грудня – саме в цей день в 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід’ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового … Продовжити читання “Міжнародний день прав людини”

Детальніше
06.Лис.2020

  Моторика – це сукупність довільних і послідовних рухів, в результаті яких можна виконати конкретне завдання (наприклад – сісти, зробити крок, стиснути кулак). Звичайно ж, для дорослих ця активність не є складною, адже за роки життя «тренувань» у них було достатньо, а для дітей зробити деякі рухи буває досить складно. Існують 2 основні види моторики: Велика … Продовжити читання “РОЗВИВАЄМО ВЕЛИКУ ТА ДРІБНУ МОТОРИКУ”

Детальніше
19.Жов.2020

 У сучасному суспільстві, де щороку посилюються вимоги до маленької особистості, де відбуваються зміни життєвих догм, такі короткочасні стани, як тривожність, агресивність, замкнутість, перетворюються на стійкі. Не кожна дитина здатна впоратись з такими вимогами, і це провокує до постійності негативних станів, які суттєво впливають на здоров’я кожного.    Серед багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним … Продовжити читання “Збереження психічного здоров’я дитини”

Детальніше
25.Сер.2020

ЗРАЗОК Заяви від батьків дитини (або особи, що їх замінює), або педагога, який став об’єктом булінгу (цькування) з боку іншої особи Голові Комісії з розгляду питань булінгу (цькування) Завідувачу ЖДНЗ №51 Т.Є.Бас _______________________ (ПІБ) Домашня адреса_________ _______________________ м.т.____________________ Заява Я, ____________________, повідомляю про випадок, що стався з моєю дитиною, вихованцем (вихованкою) групи №___ або зі … Продовжити читання “Зразок заяви про випадки булінгу (цькування) в закладі”

Детальніше