Скарбничка порад

25.Сер.2020

ЗРАЗОК Заяви від батьків дитини (або особи, що їх замінює), або педагога, який став об’єктом булінгу (цькування) з боку іншої особи Голові Комісії з розгляду питань булінгу (цькування) Завідувачу ЖДНЗ №51 Т.Є.Бас _______________________ (ПІБ) Домашня адреса_________ _______________________ м.т.____________________ Заява Я, ____________________, повідомляю про випадок, що стався з моєю дитиною, вихованцем (вихованкою) групи №___ або зі … Продовжити читання “Зразок заяви про випадки булінгу (цькування) в закладі”

Детальніше
25.Сер.2020

Права Здобувачі освіти (стаття 53) • захист під час освітнього процесу від булінгу (цькуванню); • отримання соціальних та психолого-педагогічних послуг як особа, яка постраждала від булінгу (цькування), стала його свідком або вчинила булінг (цькування). Обов’язок• повідомляти керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до … Продовжити читання “Права та обов’язки учасників освітнього процесу стосовно протидії та запобігання булінгу (цькування)”

Детальніше
25.Сер.2020

План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЖДНЗ № 51  Заходи по реалізації програми (категорія учасників освітнього процесу, термін виконання) 1. Опрацювання нормативно – правових документів, щодо попередження насильства та булінгу (педагоги, вересень). 2. Розміщення телефонів довіри на інформаційних стендах та веб – сайті ДНЗ для ознайомлення (батьки, вересень). 3. Спостереження за … Продовжити читання “План заходів спрямованих на протидію булінгу в ЖДНЗ № 51 на 2020 – 2021 н.р.”

Детальніше
25.Сер.2020

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ в умовах адаптивного карантину 1. Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини. 2. Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе. 3. Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено. 4. При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків в умовах адаптивного карантину”

Детальніше
18.Тра.2020

12 запитань, які варто ставити дітям для покращення їхнього мислення    Люблячим батькам важливо покращувати мислення своєї дитини та її поведінку. Адже вони визначають, як дитина інтерпретуватиме світ. Коли ви ставите дитині правильні запитання, то заохочуєте її до позитивних змін у поведінці і дозволяєте їй якнайкраще використовувати доступні ресурси. Ми зібрали 12 запитань, котрі допоможуть … Продовжити читання “Розвиваємо мислення дитини”

Детальніше