Скарбничка порад

10.Гру.2021

  Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.   Україна, як і всі цивілізовані країни з високою … Продовжити читання “3 грудня – “Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями””

Детальніше
26.Лис.2021

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Ви маєте право відмовитися робити те, до чого вас примушують силою або образливими, злими словами.  Ваша власність належить тільки вам. Ви маєте право на допомогу. Кожна дитина має право жити вільно, у безпеці, відвувати тепло і любов!  

Детальніше
28.Жов.2021

Наказ №136 Про призначення уповноваженої особи для проведення невідкладних заходів реагування у разі виявлення фактів насильства

Детальніше
11.Чер.2021

8 червня 2021 року для помічників вихователя, був проведений семінар-практикум: “Майстер на всі руки та найперший помічник дітей”. Метою якого було продовжувати налагоджувати доброзичливі взаємини між учасниками освітнього процесу. Завідувач Т.Є. Бас та практичний психолог І. О. Ткачук, ознайомили з завданнями семінару-практикуму та детально зупинилися на якостях якими повинен володіти помічник вихователя. Праця помічника вихователя, … Продовжити читання “”Майстер на всі руки та найперший помічник дітей””

Детальніше
22.Кві.2021
Детальніше