Практичний психолог

20.Лют.2023

    Професійна діяльність вихователя ДНЗ відноситься до професій типу “людина-людина”.       Виховання дитини є складною діяльністю і передбачає постійний контакт з дитиною через гру, індивідуальні та спільні заняття з метою її розвитку. Вихователь приділяє увагу фізичному, психологічному та етичному становленню особистості дитини, що супроводжується постійним психоемоційним напруженням. Емоційне вигорання виникає в результаті внутрішнього … Продовжити читання “Профілактика емоційного вигорання педагога!!!”

Детальніше
30.Тра.2022
Детальніше
10.Гру.2021

  Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.   Україна, як і всі цивілізовані країни з високою … Продовжити читання “3 грудня – “Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями””

Детальніше
26.Лис.2021

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Ви маєте право відмовитися робити те, до чого вас примушують силою або образливими, злими словами.  Ваша власність належить тільки вам. Ви маєте право на допомогу. Кожна дитина має право жити вільно, у безпеці, відвувати тепло і любов!  

Детальніше
28.Жов.2021

Наказ №136 Про призначення уповноваженої особи для проведення невідкладних заходів реагування у разі виявлення фактів насильства

Детальніше