Практичний психолог

11.Чер.2021

8 червня 2021 року для помічників вихователя, був проведений семінар-практикум: “Майстер на всі руки та найперший помічник дітей”. Метою якого було продовжувати налагоджувати доброзичливі взаємини між учасниками освітнього процесу. Завідувач Т.Є. Бас та практичний психолог І. О. Ткачук, ознайомили з завданнями семінару-практикуму та детально зупинилися на якостях якими повинен володіти помічник вихователя. Праця помічника вихователя, … Продовжити читання “”Майстер на всі руки та найперший помічник дітей””

Детальніше
22.Кві.2021
Детальніше
05.Кві.2021

По усьому світу 2 квітня одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію. Останні дослідження усе частіше, окрім генетичних причин, відносять аутизм до розладів, пов’язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води. В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які … Продовжити читання “2 квітня день поширення інформації про АУТИЗМ”

Детальніше
05.Лют.2021

Пропонуємо величезну добірку логічних задач для дітей дошкільного віку. Такі завдання розвивають не тільки логічне мислення, а й увагу, пам’ять, кмітливість. Вирішуйте з діточками такі завдання! Дітям вони дуже подобаються! Стоїть клен. На клені дві гілки, на кожній гілці по дві вишні. Скільки всього вишень Якщо гусак стоїть на двох ногах, то він важить 4 … Продовжити читання “72 логічні задачі для розвитку мислення дошкільнят”

Детальніше
15.Гру.2020

День прав людини відзначається 10 грудня – саме в цей день в 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід’ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового … Продовжити читання “Міжнародний день прав людини”

Детальніше