День захисту дітей

31.Тра.2019
День захисту дітей
   
 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

31.05.2019 року в дошкільному  навчальному закладі «Дзвіночок»  відбулося святкування Дня захисту дітей .

Розпочало святкову програму музичне дійство «Чарівний світ панам»  місцем проведення якого стало подвір’я  дошкільного закладу. 

Діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, виконували різні завдання. Глядацьку підтримку учасникам святкової розваги забезпечували  працівники та батьки.

Фінальним акордом свята стало проведення конкурсу  “Найкраща панама” за номінаціями:

-найвеселіша панама;

-найсмішніша панама;

-найвища панама;

-найсмачніша панама;

-найменша панама;

-сама квітуча панама;

-сама незвичайна панама;

-найбільша панама;

-найчарівніша панама.

Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки! Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від свята.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті

Галерея зображень
error: Content is protected !!