Група “Калинонька”

20.Лют.2023

    15 лютого українці відзначають свято Стрітення. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає.     І в нашому закладі пройшла спортивна розвага зустрічі Зими з Весною для дітей старшої та … Продовжити читання “Спортивна розвага!!”

Детальніше
20.Лют.2023

    До вашої уваги фрагмент прогулянки, де наші вихованці весну закликали. Обряд зустрічі весни відбувається від свята Стрітення аж до дня Юрія або й до Зелених Свят. Отож, провівши зиму , ми як і наші пращурі, почали цикл закличок . “Кликати, гукати, весну закликати”. Весняночко-паняночко, де ти зимувала? У садочку на дубочку пряла на … Продовжити читання “Як ми весну закликали!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

     16 лютого в Україні відзначають День єднання. Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Українці за цей рік стали єдиною родиною. Ми вистояли жахливий 2022 рік і сподіваємося зустрічати перемогу великого українського народу у 2023 році. … Продовжити читання “День Єднання!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

        Ми розпочали конкурс на найкращий та найоригінальніший город на підвіконні.    Город на підвіконні в дитячому садку це захоплюючий процес, що сприяє розвитку допитливості і спостережливості у дітей Він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини як живі організми, про умови, необхідні для … Продовжити читання “Город на підвіконі!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

     Українська анімація є і вона класна!!! Українська анімація об’єднує різні жанри, дарує нам різних героїв, що вчать нас бути добрими, щирими, працьовитими, застерігають від скупості, ледарства, брехливості. Першим художнім мультфільмом стала “Казка про солом’яного бичка”, що з’явилися на світ 1927 року. Була створена на Одеській фабриці, художник- аніматор В’ячеслав Левандовський створив ляльковий мультфільм … Продовжити читання “Тиждень української анімації”

Детальніше