Група “Калинонька”

03.Бер.2021

«У дитячому крузі» До дня народження 150 – річчя Лесі Українки  в дошкільному закладі  № 51«Дзвіночок» пройшли тематичні заняття «У серці незламна сила духу..», виставка дитячих робіт «Дитячий вернісаж» та відео марафон поезій «До тебе, Україно..». Діти з задоволенням поринули в чарівний світ української поезії, створеною великою поетесою.  В старшій групі було проведено тематичне заняття … Продовжити читання ““У дитячому крузі””

Детальніше
24.Гру.2020

На порозі Новий рік Дітвора чекає Дід Мороза і Снігурку Уже виглядає Хай везе Дід подарунки У своїх санчатах Малятам геть усім Заспівають діти пісню танці затанцюють І Снігурку з Дід Морозом Радісно здивують!    

Детальніше
21.Гру.2020

Діти старшої групи “Калинонька” з цікавістю готувались до зустрічі з святим Миколаєм. Познайомилися з історією иникнення свята традиціями святкування, читали віршики та співали пісеньки про Миколая та зиму. загадували бажання. Результатом плідної праці дітей були яскраві розмальовані Миколаї та янгели, що йому допомагають. З задоволенням частувалися смаколиками. На протязі дня в групі панувала піднесен, святкова … Продовжити читання “Готуємось до зустрічі святого Миколая”

Детальніше
21.Гру.2020

       Діти придивляються до предметів, які їх оточують, та бачать, як  вони відрізняються між собою: формою, розміром, розміщенням в просторі, кольором та ін. ознаками, що викликає в дитини захоплення. Отже, дитина хоче вчитись і дізнаватись щось нове. Така поведінка свідчить про те, що дитина  відокремлює себе від дорослого та самостверджується в житті, намагається … Продовжити читання “Консультація: “Дітей навчаємо – математику вивчаємо”.”

Детальніше
16.Лис.2020

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в  садочку пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.   Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я … Продовжити читання “А У НАС ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!”

Детальніше