Група “Калинонька”

16.Лис.2020

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в  садочку пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.   Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я … Продовжити читання “А У НАС ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!”

Детальніше
06.Лис.2020

В старшій групі пройшов місячник Протипожежної безпеки метою якого було формування у дітей активної життєвої позиції по відношенню до власного життя та безпеки, закріплення знань про причини виникнення пожеж та поведінки в надзвичайних умовах; накопичення знань та навичок безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях. Дуже цікаво та плідно пройшла драматизація твору К.Чуковського «Кицин … Продовжити читання “«Сірники – це небезпечно!»”

Детальніше
20.Жов.2020

Вихованці нашого закладу дружно долучилися до заходу «Не викидай кришечку, віддай волонтерам – допоможи пораненому бійцю», – ось воно, живе підтвердження того, як легко творити добро. Блискуча ідея захопила багатьох.   Факти, які вам цікаво буде дізнатися, якщо ви теж збираєте кришечки 1.Протези з кришечок ніхто не робить. Сировина, отримана після їхньої переробки, йде тільки для … Продовжити читання “«Не викидай кришечку, віддай волонтерам – допоможи пораненому бійцю!»”

Детальніше
16.Вер.2020

Діти нашої групи с задоволенням читали вірші : Моя Україна ( М. Хорисницька),                 Герб  ( Н. Поклад), Наш прапор ( П.Дубів ), співали Гімн України та малювали Герб та прапор.  У вихованців групи ми розвиваємо вміння розуміти те,що ми український народ (українці), розмовляємо українською мовою і живемо на … Продовжити читання “Ростемо патріотами!”

Детальніше
18.Сер.2020

Весело та пізнавально проходить літо в «Калиноньці» на прогулянці та в групі.  1 дослід  з водою, цукром та сіллю. Діти  цукор та сіль розчиняються у воді, роблять висновок що колір води не змінюється, вона залишається прозорою, але  з’являється смак. 2 дослід із землею.  Земля розчиняючись у воді випускає бульбашки – це повітря; вода стає чорною, … Продовжити читання “Цікаві досліди в «Калиноньці»”

Детальніше