Група “Кульбабка”

16.Лис.2020

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в  садочку пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.   Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я … Продовжити читання “А У НАС ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!”

Детальніше
09.Лис.2020

Музична розвага “ЧАРІВНА СКРИНЬКА ОСЕНІ” пройшла в нашій групі, де панували радість та позитивні емоції дітей. Цьому сприяи герої, які були присутні ЛИСИЧКА та ЧАРІВНА СКРИНЬКА. Діти із  задоволенням співали, танцювали, грали, розповідали вірші.

Детальніше
06.Лис.2020

У жовтні місяці проводився місячник протипожежної безпеки з метою формування у дітей навичок захисту життя та правильної поведінки у небезпечних ситуаціях. В ігровій цікавій формі під час  бесід та спостережень ( з елементами малювання ) на пожежну тематику  діти були ознайомленні з  професією пожежника та найпростішими приладами для пожежогасіння.                                                                                                                                                                    Під час сюжетно –рольової гри … Продовжити читання “Про пожежу знаємо – себе оберігаємо!”

Детальніше
16.Вер.2020

Кожен день у дитячому садочку,  розвиваємо у дітей вміння розуміти  те, що ми українці,розмовляємо українською мовою і живемо на Україні. Знайомимо дітей з символами України (гербом, прапором,Гімном); виховуємо любов до рідної землі.  Навчаємо грати в  українські народні ігри використовуючи народний фольклор.                                                                               Наші діти, вже є патріотами нашої країни!                     

Детальніше
18.Сер.2020

Літо для дошкільнят-це час для реалізації мрій ,активних ігор ,появи нових друзів. Зміцнення здоров’я кожної дитини,  організація  змістовної ,різноманітної і цікавої для них діяльності-мета роботи вихователя. Використовуючи  в роботі з дітьми настільно-друковані ігри ми даємо знання про навколишній світ, розвиваємо розумові процеси, просторові орієнтації. Вони зорієнтовані на добір картинок за схожістю, картинок- карток під час … Продовжити читання “Маленькі розумники групи “Кульбабка””

Детальніше