Група “Кульбабка”

03.Бер.2021

«У дитячому крузі» До дня народження 150 – річчя Лесі Українки  в дошкільному закладі  № 51«Дзвіночок» пройшли тематичні заняття «У серці незламна сила духу..», виставка дитячих робіт «Дитячий вернісаж» та відео марафон поезій «До тебе, Україно..». Діти з задоволенням поринули в чарівний світ української поезії, створеною великою поетесою.  В старшій групі було проведено тематичне заняття … Продовжити читання ““У дитячому крузі””

Детальніше
06.Січ.2021

Мета нашої роботи ццепідтримувати інтерес до ігрової конструктивної діяльності дітей. Граючи конструкт діти отримують багато користі.Вони готові годинами сидіти та створювати конструкції, намагаючись моделювати життя дорослих. У процесі конструювання в дітей формується узагальнені уявлення про обєкти навколишнього світу: їхні властивості, призначення. У дітей поступово збільшується самостійність під час ігор з конструктором.

Детальніше
22.Гру.2020
Детальніше
16.Лис.2020

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в  садочку пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.   Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я … Продовжити читання “А У НАС ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!”

Детальніше
09.Лис.2020

Музична розвага “ЧАРІВНА СКРИНЬКА ОСЕНІ” пройшла в нашій групі, де панували радість та позитивні емоції дітей. Цьому сприяи герої, які були присутні ЛИСИЧКА та ЧАРІВНА СКРИНЬКА. Діти із  задоволенням співали, танцювали, грали, розповідали вірші.

Детальніше