Медична сестра

20.Гру.2022

Колектив нашого закладу дуже вдячний Організації Червоного Хреста України, за цікавий та корисний майстер-клас.

Детальніше
28.Жов.2021
Детальніше
17.Лис.2020

Харчування – головний керований чинник, що забезпечує нормальний ріст та розвиток дітей, здоров’я та якість життя людини, працездатність, активне довголіття, творчий потенціал нації. Крім того правильно організоване харчування відіграє важливу роль у зниженні ризику розвитку хронічних неінфекційних захворювань, особливо так званих хвороб століття: серцево – судинних, онкологічних, діабету, ожиріння, остеопорозу, карієсу тощо.   Питання організації … Продовжити читання “Організація харчування дітей в ЗДО”

Детальніше
17.Тра.2020

   Які найважливіші санітарно-гігієнічні правила потрібно виконувати в сім’ї, щоб уникнути гострих кишкових інфекцій: 1.Мити руки з милом. 2.Регулярно підстригати нігті. 3.Відучити дитину від шкідливої звички – гризти нігті. 4.Не купувати продукти у місцях стихійної торгівлі та продукти сумнівної якості. 5. Не вживати сире молоко, лише пастеризовані молочні продукти. 6. Перед вживанням фруктів, овочів і ягід слід … Продовжити читання “Кишкові захворювання”

Детальніше
12.Тра.2020

    У людини ставлення до власного здоров’я формується з дитинства. Велике значення у збереженні та зміцненні здоров’я дитини має гігієнічне навчання та виховання. Це – обов’язок батьків. Особиста гігієна – це догляд за своїм тілом та дотримання його в чистоті. Шкіра захищає тіло людини від хвороб. Коли дитина бігає, стрибає, їй стає жарко і … Продовжити читання “Особиста гігієна дітей дошкільного віку”

Детальніше