Медична сестра

17.Лис.2020

Харчування – головний керований чинник, що забезпечує нормальний ріст та розвиток дітей, здоров’я та якість життя людини, працездатність, активне довголіття, творчий потенціал нації. Крім того правильно організоване харчування відіграє важливу роль у зниженні ризику розвитку хронічних неінфекційних захворювань, особливо так званих хвороб століття: серцево – судинних, онкологічних, діабету, ожиріння, остеопорозу, карієсу тощо.   Питання організації … Продовжити читання “Організація харчування дітей в ЗДО”

Детальніше
17.Тра.2020

   Які найважливіші санітарно-гігієнічні правила потрібно виконувати в сім’ї, щоб уникнути гострих кишкових інфекцій: 1.Мити руки з милом. 2.Регулярно підстригати нігті. 3.Відучити дитину від шкідливої звички – гризти нігті. 4.Не купувати продукти у місцях стихійної торгівлі та продукти сумнівної якості. 5. Не вживати сире молоко, лише пастеризовані молочні продукти. 6. Перед вживанням фруктів, овочів і ягід слід … Продовжити читання “Кишкові захворювання”

Детальніше
12.Тра.2020

    У людини ставлення до власного здоров’я формується з дитинства. Велике значення у збереженні та зміцненні здоров’я дитини має гігієнічне навчання та виховання. Це – обов’язок батьків. Особиста гігієна – це догляд за своїм тілом та дотримання його в чистоті. Шкіра захищає тіло людини від хвороб. Коли дитина бігає, стрибає, їй стає жарко і … Продовжити читання “Особиста гігієна дітей дошкільного віку”

Детальніше
12.Тра.2020

Режим харчування дитини вдома 1. Пам΄ятайте, що раціональне харчування – одна з основних умов здоров΄я людини, її довголіття, плідної праці. 2. Поєднуйте у їжі, в правильному співвідношенні речовини, які входять до складу тканин людського організму: білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни, воду. 3. Дотримуйтесь режиму харчування. Зумійте переконати свою дитину споживати всі пропоновані їй страви, навіть ті, які … Продовжити читання “Харчування дитини вдома”

Детальніше
30.Вер.2018

Пріоритетні напрямки: 1.Організаційна робота 2.Здоровя-збережувальне середовище. 3.Лікувально-профілактична робота. 4.Спортивно-оздоровча робота. 5.Протиепідемічна робота. 6.Робота з батьками. 7.Робота лікаря та медичної сестри з диспансерною групою дітей. 8.Санітарно-гігієнічне виховання, фізичний розвиток та формування здорового способу життя.   Система зміцнення здоров’я дітей: Систематичне  доліковування дітей з хронічними захворюваннями за призначенням лікаря-педіатра у фізіотерапевтичному кабінеті(інгаляції, профілактичні вправи по сколіозу та … Продовжити читання “Медичне обслуговування дітей в дошкільному закладі”

Детальніше