Методист

22.Чер.2021

    18 червня у нас пройшов фіолетовий день. Вихованці старшої групи аплікували різнокольорові павучки. Середня група всіх заряджала сьогодні позитивом та щирими емоціями.   В молодшій групі вчилися малювати тюльпани виделкою та розвивали мовне дихання. Найменші маляти вправлялися малюючи корочоком виноград, з’эднували ланцюжки та грали в рухливі ігри           Фіолетовим … Продовжити читання “18 червня фіолетовий день (радості та оптимізмі)”

Детальніше
17.Чер.2021

  Сьогодні у нас в садочку пройшов зелений день ,  всі були активні та творчі. Старша група провела заняття під девізом “Нехай Земля квітує всюди, природу збережемо, люди”. В середній групі був проведений дослід, під назвою “Чарівна водичка” та виготовили колективну роботу “Зелені долоньки Дружби”. Молодша група вирушили у літню подорож до “річки”, робили аплікацію … Продовжити читання “17 червня – зелений (лісовий, приємний) день!”

Детальніше
16.Чер.2021

У садочку №51 триває “кольоровий тиждень”, сьогодні у нас червоний день (полунично-веселковий).    До організації приєднуються всі групи: старша група провела день з девізом “В маленькому серці любов палає для зла і зневаги місця немає”. В середній групі пройшло заняття “Рум’яне личко – неначе полуничка “.   Молодша група, малюки спостерігали як росте полуниця у … Продовжити читання “16 червня, середа – червоний день (полуничний-веселковий)!”

Детальніше
15.Чер.2021

“Ми розумні , ми сміливі – ми сьогодні білі”
Білий пух, біленька вата,
Біла у бабусі хата.
А у мене зуби білі,
Як у зимку заметілі.

Детальніше
11.Чер.2021

8 червня 2021 року для помічників вихователя, був проведений семінар-практикум: “Майстер на всі руки та найперший помічник дітей”. Метою якого було продовжувати налагоджувати доброзичливі взаємини між учасниками освітнього процесу. Завідувач Т.Є. Бас та практичний психолог І. О. Ткачук, ознайомили з завданнями семінару-практикуму та детально зупинилися на якостях якими повинен володіти помічник вихователя. Праця помічника вихователя, … Продовжити читання “”Майстер на всі руки та найперший помічник дітей””

Детальніше