Методист

03.Бер.2021

«У дитячому крузі» До дня народження 150 – річчя Лесі Українки  в дошкільному закладі  № 51«Дзвіночок» пройшли тематичні заняття «У серці незламна сила духу..», виставка дитячих робіт «Дитячий вернісаж» та відео марафон поезій «До тебе, Україно..». Діти з задоволенням поринули в чарівний світ української поезії, створеною великою поетесою.  В старшій групі було проведено тематичне заняття … Продовжити читання ““У дитячому крузі””

Детальніше
22.Січ.2021

Протягом грудня у дошкільному закладі проходив Місячник з охорони дитинства. Основними завданнями є створення умов для формування правової культури та правової свідомості у дітей, основних моральних цінностей (людяності, доброзичливості, чуйності) правової обізнаності педагогів і батьків. Під час проведення Місячника педагоги дошкільного закладу звернули увагу на: соціально – педагогічний патронат сімей, роботу з дітьми різних категорій … Продовжити читання “Підсумки проведення місячника з охорони дитинства”

Детальніше
30.Гру.2020

В період дошкільного дитинства діти виявляють зацікавленість до конструювання. Одним із таких засобів є конструктор LEGO, за допомогою нього, діти можуть самостійно розвивати: конструктивні, інтелектуальні, фізичні, креативні зді бності. Тому конструктор LEGO можна вважати одним із ефективних засобів розвитку дітей дошкільного віку. Конструктор LEGO – це яскравий ігровий засіб, що допомагає вихователю привернути увагу дітей, … Продовжити читання “Педагогічна рада”

Детальніше
21.Гру.2020

       Діти придивляються до предметів, які їх оточують, та бачать, як  вони відрізняються між собою: формою, розміром, розміщенням в просторі, кольором та ін. ознаками, що викликає в дитини захоплення. Отже, дитина хоче вчитись і дізнаватись щось нове. Така поведінка свідчить про те, що дитина  відокремлює себе від дорослого та самостверджується в житті, намагається … Продовжити читання “Консультація: “Дітей навчаємо – математику вивчаємо”.”

Детальніше
06.Лис.2020

Виставка робіт з природнього та штучного матеріалу “ПАРАСОЛЬКА КОРОЛЕВИ ОСЕНІ”. Батьки разом з дітьми креативно та творчо підійшли до виготовлення поробок.

Детальніше