Методист

07.Жов.2019

Дитяча художня творчість – це свідоме відображення дитиною навколишньої дійсності на основі накопиченого і переробленого їй досвіду, як здатність створити образ і висловити своє ставлення до нього. В. М. Шацька Поняття «творчість» визначається як діяльність, в результаті якої дитина створює нове, оригінальне, проявляючи уяву, реалізуючи свій задум. Для розвитку дитячої художньої творчості необхідне створення відповідних умов, засвоєння дітьми … Продовжити читання “РОЗВИВАЄМО РАЗОМ ХУДОЖНЮ ТВОРЧІСТЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше
07.Жов.2019

Заїкання – важке мовленеве порушення, але його можна позбутися. Заїкання здебільше виникає в дошкільному віці. Ця досить поширена патологія, яка найчастіше виникає на початку становлення мовлення, уражає здебільшого хлопчиків (позаяк їхня центральна нервова система розвивається повільніше, ніж у дівчаток), а велика кількість побічних (супутніх) порушень гальмує процес коригування заїкання й робить його досить тривалим, складним і … Продовжити читання “Заїкання”

Детальніше
07.Жов.2019

Всі прекрасно знають про те, що деякі діти починають ходити і говорити раніше, ніж інші, і звичайно це нікого не хвилює, а медицина це вважає нормальним явищем. У зворотному випадку, якщо по досягненню дворічного віку дитині важко розмовляти, або вона не розуміє розмови, або ковтає звуки, або додає інші – це ознака порушення розвитку або захворювання. В … Продовжити читання “Коли потрібно звернутися до логопеда?”

Детальніше
07.Жов.2019

З 01 жовтня по 01 листопада 2019 року у ДНЗ №51 «Дзвіночок» проходить «Місячник протипожежної безпеки». Метою проведення «Місячника з пожежної безпеки» є  поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної … Продовжити читання “Місячник протипожежної безпеки”

Детальніше
07.Жов.2019

Увага: дорога! ·       Шановні батьки, слід пам’ятати, що дорога є підвищеною зоною небезпеки наших дітей. ·       Не дозволяйте дітям самостійно переходити проїзну частину. ·       Не поспішайте, переходьте дорогу розміреним кроком. ·       Виходячи на проїжджу частину дороги, припиніть розмовляти — дитина має звикнути до того, що, переходяче дорогу, потрібно     зосередитись. ·       Не переходьте дорогу на червоний … Продовжити читання “Абетка безпеки. Проявляйте витримку і навчайте дітей берегти своє життя та здоров’я.”

Детальніше
error: Content is protected !!