Методист

20.Лют.2023

    До вашої уваги фрагмент прогулянки, де наші вихованці весну закликали. Обряд зустрічі весни відбувається від свята Стрітення аж до дня Юрія або й до Зелених Свят. Отож, провівши зиму , ми як і наші пращурі, почали цикл закличок . “Кликати, гукати, весну закликати”. Весняночко-паняночко, де ти зимувала? У садочку на дубочку пряла на … Продовжити читання “Як ми весну закликали!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

     16 лютого в Україні відзначають День єднання. Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Українці за цей рік стали єдиною родиною. Ми вистояли жахливий 2022 рік і сподіваємося зустрічати перемогу великого українського народу у 2023 році. … Продовжити читання “День Єднання!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

  День святого Валентина – найромантичніше свято! У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками (вітальними листівками у формі сердечок). Ця традиція з’явилася дуже давно, ще в VII столітті. В Україні День святого Валентина почали відзначати порівняно недавно – десь в кінці минулого століття. Причому в цей … Продовжити читання “День Святого Валентина!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

     Українська анімація є і вона класна!!! Українська анімація об’єднує різні жанри, дарує нам різних героїв, що вчать нас бути добрими, щирими, працьовитими, застерігають від скупості, ледарства, брехливості. Першим художнім мультфільмом стала “Казка про солом’яного бичка”, що з’явилися на світ 1927 року. Була створена на Одеській фабриці, художник- аніматор В’ячеслав Левандовський створив ляльковий мультфільм … Продовжити читання “Тиждень української анімації”

Детальніше
20.Лют.2023

Бажаєте розвивати у дітей фантазію, уяву, творчий смак? Закріпити набуті знання, уміння та навички? Дізнатись щось нове та цікаве? Об’єднати усіх присутніх за улюбленою справою та провести час цікаво та неординарно? Це дуже просто- проведіть майстер-клас ! Наші діти дуже люблять таку форму роботи, тому ми запроваджуємо серію майстер-класів за різною тематикою.Перший із них “Годівничка … Продовжити читання “Майстер клас в ЖДНЗ №51”

Детальніше