Методист

06.Лис.2020

Виставка робіт з природнього та штучного матеріалу “ПАРАСОЛЬКА КОРОЛЕВИ ОСЕНІ”. Батьки разом з дітьми креативно та творчо підійшли до виготовлення поробок.

Детальніше
04.Тра.2020

У деяких дітей зустрічається проблема: вони можуть говорити, але їх мовлення переривчасте. Діти не можуть висловлювати свої думки за допомогою завершених речень: їх слова і навіть склади «ламаються». Такі діти можуть заїкатися, або їх мова може бути плутаною. Ці проблеми заважають спілкуванню дитини і іноді можуть викликати у неї невпевненість в собі. Однак їх можна … Продовжити читання “Мовна терапія для дітей: поради і вправи.”

Детальніше
26.Кві.2020

СЕКРЕТИ СТВОРЕННЯ МОВНОГО СЕРЕДОВИЩА ВДОМА Ні для кого не секрет, що розвиток дитини залежить від оточуючого її середовища: чим воно багатше, тим інтенсивнішим є розвиток. Для дітей дошкільного віку розвиваючим середовищем є їх дім, місце, де вони проводить більшу частину часу. Створення розвиваючого середовища вдома не вимагатиме від вас значних зусиль, але допоможе вам активізувати … Продовжити читання “Секрети створення мовного середовища вдома”

Детальніше
07.Жов.2019

Дитяча художня творчість – це свідоме відображення дитиною навколишньої дійсності на основі накопиченого і переробленого їй досвіду, як здатність створити образ і висловити своє ставлення до нього. В. М. Шацька Поняття «творчість» визначається як діяльність, в результаті якої дитина створює нове, оригінальне, проявляючи уяву, реалізуючи свій задум. Для розвитку дитячої художньої творчості необхідне створення відповідних умов, засвоєння дітьми … Продовжити читання “РОЗВИВАЄМО РАЗОМ ХУДОЖНЮ ТВОРЧІСТЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше
07.Жов.2019

Заїкання – важке мовленеве порушення, але його можна позбутися. Заїкання здебільше виникає в дошкільному віці. Ця досить поширена патологія, яка найчастіше виникає на початку становлення мовлення, уражає здебільшого хлопчиків (позаяк їхня центральна нервова система розвивається повільніше, ніж у дівчаток), а велика кількість побічних (супутніх) порушень гальмує процес коригування заїкання й робить його досить тривалим, складним і … Продовжити читання “Заїкання”

Детальніше