Методист

26.Лис.2021

Осінь золота настала, ходить, усміхається. Як у казці, швидко так, кольори міняються Подивіться навкруги, ніби в золоті гілки. Всюди Осінь походила, листя все позолотила.

Детальніше
29.Жов.2021

“День сталої енергетики” – під таким девізом пройшов тематичний день 25 жовтня.                             Ясельна група розширювала свої знання з даної теми за допомогою д/г “Як розвеселити планету”, р/г “Вітрячки”.                              … Продовжити читання ““День сталої енергетики””

Детальніше
11.Жов.2021

«Увага! Діти на дорозі!» Дуже цікаво і плідно в молодшій групі пройшов місячник «Увага! Діти на дорозі!». На заняттях, прогулянках, в іграх діти збагатили словник  словами відповідно до теми «Транспорт» (легковий та вантажний автомобіль, автобус, пішохідний перехід, зебра, тротуар, проїжджа частина дороги, пішоходи, світлофор та ін.), закріпили назви машин спеціального призначення(пожежна машина, машина швидкої допомоги, … Продовжити читання “ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ!!!”

Детальніше
11.Жов.2021

  Упродовж місячника «Увага! Діти на дорозі!» Діти середньої групи «Ромашка» отримали важливу інформацію, яка допоможе їм зберегти своє здоров’я і життя та не потрапити в біду. Під час занять, екскурсій, бесід, ігор діти знайомилися з правилами вуличного руху, дорожніми знаками для пішоходів, основними правилами поведінки пішохода, закріпили знання про призначення світлофора і його сигналів. Виховували … Продовжити читання “ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ!!!”

Детальніше
06.Жов.2021

Протягом усього вересня у нас проходив місячник “ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ”      У старшій групі « Кульбабка» проходив місячник « Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, із його насиченістю автомобільних шляхів та вулиць, повний небезпеки для пішоходів. З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, було проведено ряд заходів: 1. А я зебра … Продовжити читання “ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ”

Детальніше