Місячник протипожежної безпеки

07.Жов.2019
Місячник протипожежної безпеки

З 01 жовтня по 01 листопада 2019 року у ДНЗ №51 «Дзвіночок» проходить «Місячник протипожежної безпеки».

Метою проведення «Місячника з пожежної безпеки» є  поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

На основі загального плану проведення «Місячника з пожежної безпеки» вихователі всіх вікових груп  склали план заходів, які наповнили змістом освітньої роботи з дітьми.

Під час підготовки до «Місячника пожежної безпеки» проведено ряд заходів:

  1. перевірено  стан пожежних щитів та пожежного обладнання;
  2. перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;
  3. оформлено куточок «Пожежна безпека»;
  4. проведені інструктажі з усім персоналом та навчання  по використанню вогнегасника під час пожежі.

Роботу проводять із залученням дітей до різних форм роботи:

         Бесіди: «Сірник не чіпай – в сірниках вогонь», «Малятам про вогонь», «Добрий і злий вогонь», «Якщо виникла пожежа», «Праця пожежників».

Знайомство з художньою літературою: С.Маршак «Що горить?»,«Розповідь про невідомого героя», «Кицькін дім»,Т.Фетисова «Куди поспішають червоні машини»,А.Шевченка «Як ловили Уголька», В. Загороднюк «Його величність Сірничок», О.Орач «Вогонь».

Ігри: сюжетно – рольові «Виклик пожежників», «Їдемо на пожежу», ;дидактичні «Засоби пожежогасіння», «Як уникнути неприємностей», «Горить – не горить», «Доскажи слівце».

Наш дошкільний заклад укомплектовано вогнегасниками, створено пожежний куточок з первинними засобами пожежогасіння: піском, відрами, лопатами, багром. На кожному поверсі  присутні плани приміщень зі схемами евакуації. У закладі постійно здійснюється контроль стану електрообладнання та електромережі, а також кухонних плит і системи вентиляції.

З усіма співробітниками був проведений позачерговий інструктаж та навчання з пожежної безпеки.

Галерея зображень
error: Content is protected !!