22.Лют.2022

        21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошено на Генеральній конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Сьогодні в різних країнах світу люди  говорять на 6000 мовах. Мова -це не тільки простий символ розуміння, вона витворюється в певній культурі, у певній традиції. Поки живе мова , житиме й народ як національність.

Українська мова завжди  дивувала світ своєю красою ,витонченістю, ніжною мелодикою. Рідна мова дорога кожному з нас.  Вона підтримує нас протягом усього нашого життя. Рідна мова-це дорогоцінний скарб кожного народу, його надбання, показник самобутності та історичного минулого, індикатор розвитку, вона є засобом, який дозволяє людині усвідомити причетність до власного народу, його історії, культури.

В  ЖДНЗ № 51 було проведено свято на тему: ” Мова рідна, слово рідне “. Діти розповідали вірші про нашу чудову, барвінкову, співочу, мелодійну українську мову. Дівчатка старшої групи, Колос Емілія і Запольська Єва, виконали пісню Н.Май “Щастя і добра”. Чудовим завершенням був флешмоб під супровід пісні “Перлина-Україна” у виконанні Олега Вінника.

Галерея зображень