МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА!

17.Вер.2020
МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА!

Василь Сухомлинський писав:

“БЕЗ БУДЬ-КОГО З НАС БАТЬКІВЩИНА МОЖЕ ОБІЙТИСЯ, АЛЕ БУДЬ-ХТО З НАС БЕЗ БАТЬКІВЩИНИ – НІЩО”

«ПАТРІОТИЗМ – СЕРЦЕВИНА ЛЮДИНИ, ОСНОВА ЇЇ АКТИВНОЇ ПОЗИЦІЇ» 

Основними напрямами патріотичного виховання в дошкільному закладі № 51  є:

формування уявлень про сім’ю, родину, рід і родовід;

— краєзнавство;

— ознайомлення з явищами суспільного життя;

— формування знань про історію держави, державні символи;

— ознайомлення з традиціями і культурою свого народу;

— формування знань про людство.

З метою націонално – патріотичного виховання дошкільників, ознайомлення з традиціями та історією держави 14,15 вересня були проведені заняття в кожній віковій групі “Маленькі українці!”, “Ростемо патріотами”, “Українець це на все життя!”.

16 вересня 2020 року в нашому садочку відбулася музична розвага “МОЯ КРАЇНАУКРАЇНА!”. Вихованці старшої групи “Калинонька” одягнені в національні костюми та з емблемами “Україна в серці” розповідали  вірші, співали пісень: “Я маленька україночка”, “Козаки”, хлопці танцювали танок з шаблями. Завзято грав оркестр “Розпрягайте хлопці коні”, де викорисали музичні інструменти: трикутники, маракаси, бубни, дзвіночки. Діти прийняли активну участь в рухливій грі “Нагодуй козака варениками”.

А найголовніше до вихованців нашого садочку завітав захисник нашої держави та наших сердець, учасник АТО – солдат Холод Михайло. Чоловік з задоволенням розповів дітям про своє життя, наголосив на важливості кожного українця берегти свою країну та бути відповідальним громадянином своєї держави.

 

Галерея зображень