Музичний керівник

07.Лип.2021

07 липня у нашому садочку проводилася розвага до свята “Івана Купайла”!   Мета: Ознайомити дітей із традиціями святкування народного свята Івана Купайла; розвивати пізнавальний інтерес, виховувати любов до України, її обрядів і традицій. Вийди, вийди сонечко, на дідове полечко, На бабине зіллячко, на наше подвір’ячко, На яскраві квітоньки, на маленькі дітоньки. Вони тут гуляють. Тебе … Продовжити читання “свято Івана Купайла”

Детальніше
15.Чер.2021

“Ми розумні , ми сміливі – ми сьогодні білі”
Білий пух, біленька вата,
Біла у бабусі хата.
А у мене зуби білі,
Як у зимку заметілі.

Детальніше
09.Лис.2020

Свято осені завітало до молодшої групи ЖДНЗ № 51. Діти побували в осінньому лісі, водили таночки зайчиків та білочок, грали в ігри та веселились. Всім бажаємо гарного осіннього настрою!!!

Детальніше
09.Лис.2020

Музична розвага “ЧАРІВНА СКРИНЬКА ОСЕНІ” пройшла в нашій групі, де панували радість та позитивні емоції дітей. Цьому сприяи герої, які були присутні ЛИСИЧКА та ЧАРІВНА СКРИНЬКА. Діти із  задоволенням співали, танцювали, грали, розповідали вірші.

Детальніше
13.Кві.2020

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДИТЯЧОМУ САДКУ       1.Виховувати у дітей інтерес до музики. 2. Збагачувати музичні враження дітей, знайомлячи їх з різноманітними музичними творами. 3. Ознайомлювати дітей з елементарними музичними поняттями, навчати найпростішим навичкам у всіх видах музичної діяльності –      слухання музики, співи, музично-ритмічні рухи, гра на дитячих музичних інструментах; щирості, природності … Продовжити читання “ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДИТЯЧОМУ САДКУ”

Детальніше