Музичний керівник

09.Лис.2020

Свято осені завітало до молодшої групи ЖДНЗ № 51. Діти побували в осінньому лісі, водили таночки зайчиків та білочок, грали в ігри та веселились. Всім бажаємо гарного осіннього настрою!!!

Детальніше
09.Лис.2020

Музична розвага “ЧАРІВНА СКРИНЬКА ОСЕНІ” пройшла в нашій групі, де панували радість та позитивні емоції дітей. Цьому сприяи герої, які були присутні ЛИСИЧКА та ЧАРІВНА СКРИНЬКА. Діти із  задоволенням співали, танцювали, грали, розповідали вірші.

Детальніше
13.Кві.2020

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДИТЯЧОМУ САДКУ       1.Виховувати у дітей інтерес до музики. 2. Збагачувати музичні враження дітей, знайомлячи їх з різноманітними музичними творами. 3. Ознайомлювати дітей з елементарними музичними поняттями, навчати найпростішим навичкам у всіх видах музичної діяльності –      слухання музики, співи, музично-ритмічні рухи, гра на дитячих музичних інструментах; щирості, природності … Продовжити читання “ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДИТЯЧОМУ САДКУ”

Детальніше
28.Бер.2019

  У дитини, котра частіше знайомиться з музикою, більш багатші почуття, вона більше співчуває та  переживає іншим людям. Багато дітей дуже емоційні. Вони відчувають велику потребу в художніх враженнях, в активній прояві своїх почуттів. Ті ,хто зблизька спостерігає життя маленьких дітей,знає з яким натхненням вони співають, танцюють.        Інтерес до музики і музичні здібності виявляються у дітей по- … Продовжити читання “Музичне виховання дитини в сім’ї”

Детальніше
28.Бер.2019

 Музика володіє сильним психологічним впливом на людину. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслаблює чи, навпаки, розбурхує, збуджує), викликає різні емоційні стани (від умиротворення), спокою та гармонії до неспокою, пригніченості або агресії).         У зв’язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти. Збуджуюча, гучна музика, що виражає агресивний … Продовжити читання ““Вплив музики на психічну діяльність дитини””

Детальніше