Новини

15.Січ.2020

Коляда – колядувала, щедрівочка – щедрувала!   14 січня, окрім традиційного  Старого Нового Року вшановують пам’ять Святого Василя. Цей день неофіційно входить до трійки головних  свят зими разом з Різдвом та Водохрещем. А вихованці нашого закладу разом з музичним керівником Зозулею Л.М. та інструктором з фізкультури Яремчук Т. М., вихователями брали активну участь у розвагах “Коляда … Продовжити читання “Коляда – колядувала, щедрівочка – щедрувала!”

Детальніше
15.Січ.2020

   ВАШ МАЛЮК НЕ ХОЧЕ ОДЯГАТИСЯ? 1. Для початку дізнайтесь чи зручний одяг для вашої дитини, чи приємний до тіла, чи правильний розмір. 2. Іноді не варто декларативно оголошувати дитині: «А зараз ми будемо одягатися!» – І насуватися на неї з купою речей. Це може її налякати і все зіпсувати. Навпаки, краще почати одягати малюка … Продовжити читання “”

Детальніше
13.Січ.2020

“Наступність: дитячий садок і школа “ Перехід дитини-дошкільника в шкільну освітню середу – це перехід його в інший культурний простір, в іншу вікову категорію і соціальну ситуацію розвитку. Забезпечення успішності цього переходу – це єднання зусиль працівників дитячого садка і початкової школи.                                              Взаємозв’язок між дошкільною і шкільною ланками освіти є надзвичайно важливим так як  цей … Продовжити читання ““Наступність: дитячий садок і школа””

Детальніше
02.Січ.2020
Детальніше
02.Січ.2020

 

Детальніше
error: Content is protected !!