Новини

12.Лис.2019

Осінь – найкрасивіша пора року. Не можна не захоплюватись тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в лісі! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати осінній пейзаж. Ось чому свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби … Продовжити читання “Свято осені”

Детальніше
12.Лис.2019

Козацьку тему в закладах дошкільної освіти зазвичай втілюють під час розваг спортивного спрямування. Та це й не дивно, адже головні ознаки козаків — сила, спритність та вправність. Хоча відомо, що козаки були ще й затятими танцюристами, співаками, здатними на нестримні веселощі. Саме тому свято, покликане зацікавити дітей історією козацтва, його традиціями та звичаями, ми вирішили назвати … Продовжити читання ““Козацькі розваги””

Детальніше
12.Лис.2019

Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною. А ще осінь, як жодна інша пора року, буває креативною. Саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів. Восени кожна людина стає Митцем. І кожен витвір вартий … Продовжити читання “Виставка дитячих поробок “Дивовижна фантазія осені””

Детальніше
07.Жов.2019

З 01 жовтня по 01 листопада 2019 року у ДНЗ №51 «Дзвіночок» проходить «Місячник протипожежної безпеки». Метою проведення «Місячника з пожежної безпеки» є  поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної … Продовжити читання “Місячник протипожежної безпеки”

Детальніше
31.Тра.2019

      Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих … Продовжити читання “День захисту дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!