Новини

22.Лют.2022

        21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошено на Генеральній конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Сьогодні в різних країнах світу люди  говорять на 6000 мовах. Мова -це не тільки простий символ розуміння, вона витворюється в певній культурі, у певній традиції. Поки … Продовжити читання “”

Детальніше
18.Лют.2022

       Колектив і вихованці ЖДНЗ №51 долучилися до святкування Дня єднання України: В закладі було піднято Державний Прапор України. В усіх вікових групах були проведені заняття на тему: «Моя країна – Україна». Проведено конкурс дитячих робіт на тему: «Мій український оберіг”. Колективом і вихованцями було виконано Державний Гімн України . В ЄДНОСТІ – НАША … Продовжити читання “ДЕНЬ ЄДНАННЯ!”

Детальніше
18.Лют.2022

Вихованці ЖДНЗ №51 долучилися до вшанування  подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.  Діти виготовили янголи на честь Героїв Небесної Сотні.

Детальніше
01.Лют.2022

  14 січня в нашому садочку відбулася розвага “Три свята”. Чудова Господиня, Лілія Володимирівна, гостино супроводжувала дітей і знайомила з традиціями Різдвяних свят протягом всього дійства. Під час свята, діти збагатили свої знання про чудові Різдвяні свята та традиції їх святкування. Всі дітки активно приймали участь: діти ясельної групи чудово виконали таночок “Щедрик”, дітки молодшої,  … Продовжити читання “Різдвяні святкування”

Детальніше
04.Січ.2022

Найулюбленіше свято дітвори – Новий рік. Напередодні свята всіх охоплює дивне відчуття чогось казкового, незвичайного. Діти з особливими передчуттями заздалегідь готуються до новорічного дійства : прикрашають ялинку, розучують вірші, співають пісень,та чекають миті, коли вони перетворяться на казкових героїв. На веселому святі “Вередлива Ялинка “, діти молодшої групи чудово провели час зі Сніговиком. Які тільки … Продовжити читання “Свято “Вередлива Ялинка” в молодшій групі.”

Детальніше