Новини

15.Вер.2021

ПОРАДА ПРИ  АГРЕСИВНОСТІ творче самовираження дитини (малювання, конструювання, заняття музикою, та іншими видами творчої діяльності); спорт (діти зі стійкою агресивною поведінкою доцільно прилучати до групових видів спорту – фудболу, баскетболу, що вимагають навичок співробітництва, агресивні види спорту, наприклад бокс, небажені)

Детальніше
25.Сер.2021

  20 серпня у нашому садочку,   з нагоди святкування дня Державного Прапора України та Дня Незалежності був проведений захід! З днем народження, моя держава З святом тебе добрим і святим Нехай лине завше тільки добра слава Про мою країну, славну Україну!

Детальніше
07.Лип.2021

07 липня у нашому садочку проводилася розвага до свята “Івана Купайла”!   Мета: Ознайомити дітей із традиціями святкування народного свята Івана Купайла; розвивати пізнавальний інтерес, виховувати любов до України, її обрядів і традицій. Вийди, вийди сонечко, на дідове полечко, На бабине зіллячко, на наше подвір’ячко, На яскраві квітоньки, на маленькі дітоньки. Вони тут гуляють. Тебе … Продовжити читання “свято Івана Купайла”

Детальніше
29.Чер.2021

24 червня служба (управління) у справах дітей Житомирської міської ради, організували захід на тему: “Кожній дитині потрібна родина” Кожній дитині – сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, пізнати любов та турботу батьків? Якщо ваші вищі духовні почуття спонукають надати тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію у сімейному колі на період подолання дитиною та її батьками складних … Продовжити читання “Патронатна сім’я!”

Детальніше
23.Чер.2021

     Фізкультурні заняття – найефективніша форма оптимізації рухового режиму в ЗДО. Тривалість фізкультурних занять в дошкільних групах подовжуємо: в першій молодшій групі – 15-20 хв., в другій молодшій групі – 20-25 хв., в середній групі – 25-30 хв., в старшій групі 30-40 хв. Найоптимальнішим є фізкультурне заняття, побудоване за типовим планом: вступна, основна, заключна … Продовжити читання “Про здоров’я дбаємо, про фізкультуру не забуваємо!”

Детальніше