Новини

17.Вер.2020

Василь Сухомлинський писав: “БЕЗ БУДЬ-КОГО З НАС БАТЬКІВЩИНА МОЖЕ ОБІЙТИСЯ, АЛЕ БУДЬ-ХТО З НАС БЕЗ БАТЬКІВЩИНИ – НІЩО” «ПАТРІОТИЗМ – СЕРЦЕВИНА ЛЮДИНИ, ОСНОВА ЇЇ АКТИВНОЇ ПОЗИЦІЇ»  Основними напрямами патріотичного виховання в дошкільному закладі № 51  є: — формування уявлень про сім’ю, родину, рід і родовід; — краєзнавство; — ознайомлення з явищами суспільного життя; — формування … Продовжити читання “МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА!”

Детальніше
16.Вер.2020

Діти нашої групи с задоволенням читали вірші : Моя Україна ( М. Хорисницька),                 Герб  ( Н. Поклад), Наш прапор ( П.Дубів ), співали Гімн України та малювали Герб та прапор.  У вихованців групи ми розвиваємо вміння розуміти те,що ми український народ (українці), розмовляємо українською мовою і живемо на … Продовжити читання “Ростемо патріотами!”

Детальніше
16.Вер.2020

Кожен день у дитячому садочку,  розвиваємо у дітей вміння розуміти  те, що ми українці,розмовляємо українською мовою і живемо на Україні. Знайомимо дітей з символами України (гербом, прапором,Гімном); виховуємо любов до рідної землі.  Навчаємо грати в  українські народні ігри використовуючи народний фольклор.                                                                               Наші діти, вже є патріотами нашої країни!                     

Детальніше
16.Вер.2020

Виховувати у малят патріотичні почуття ми починаємо змалку. У нашій групі «Ромашка» вчимо впізнавати на портреті видатного українця Тараса Шевченка. Збагачуються дитячі знання про чарівну українську вишивку під час малювання рушника з використанням нетрадиційних технік(лінії-ватною паличкою, крапки-пальчиком). Безліч позитивних емоцій викликало створення українського рушника в парі за допомогою мозаїки. Зацікавлено, охоче, емоційно, весело, долучались наші … Продовжити читання “Маленькі українці”

Детальніше
07.Вер.2020
Детальніше