Новини

20.Лют.2023

    15 лютого українці відзначають свято Стрітення. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає.     І в нашому закладі пройшла спортивна розвага зустрічі Зими з Весною для дітей старшої та … Продовжити читання “Спортивна розвага!!”

Детальніше
20.Лют.2023

    До вашої уваги фрагмент прогулянки, де наші вихованці весну закликали. Обряд зустрічі весни відбувається від свята Стрітення аж до дня Юрія або й до Зелених Свят. Отож, провівши зиму , ми як і наші пращурі, почали цикл закличок . “Кликати, гукати, весну закликати”. Весняночко-паняночко, де ти зимувала? У садочку на дубочку пряла на … Продовжити читання “Як ми весну закликали!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

     16 лютого в Україні відзначають День єднання. Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Українці за цей рік стали єдиною родиною. Ми вистояли жахливий 2022 рік і сподіваємося зустрічати перемогу великого українського народу у 2023 році. … Продовжити читання “День Єднання!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

    Професійна діяльність вихователя ДНЗ відноситься до професій типу “людина-людина”.       Виховання дитини є складною діяльністю і передбачає постійний контакт з дитиною через гру, індивідуальні та спільні заняття з метою її розвитку. Вихователь приділяє увагу фізичному, психологічному та етичному становленню особистості дитини, що супроводжується постійним психоемоційним напруженням. Емоційне вигорання виникає в результаті внутрішнього … Продовжити читання “Профілактика емоційного вигорання педагога!!!”

Детальніше
20.Лют.2023

        Ми розпочали конкурс на найкращий та найоригінальніший город на підвіконні.    Город на підвіконні в дитячому садку це захоплюючий процес, що сприяє розвитку допитливості і спостережливості у дітей Він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини як живі організми, про умови, необхідні для … Продовжити читання “Город на підвіконі!!!”

Детальніше