“Пам’ятай завжди малеча – з вогнем ігри небезпечні!”

06.Лис.2020
“Пам’ятай завжди малеча – з вогнем ігри небезпечні!”

Далеко не всі дорослі знають найпростіші правила пожежної безпеки. Але всі без винятку батьки відчувають занепокоєння за життя та здоров’я дітей. Тому наш обов’язок – всіма можливими способами уникати загрози для життя та здоровя вихованців та колективу дошкільного закладу.

Народна мудрість говорить: “Посієш звичку – пожнеш характер”. Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність,  бесіди, читання художньої літератури.

Дидактичні ігри: “Виклик пожежної безпеки” (дали дітям знання про виклик пожежників та їх працю, закріпили номер 101), “Сірник друг – сірник ворог” (ознайомлювали дітей з властивостями сірника, уточнювали знання дітей про небезпечні ситуації і правила поведінки з сірниками). Показали дітям настільний театр “Кицин дім.

Саме завдяки театралізованому дійству вдалося донести до дітей важливу інформацію, адже лялькові вистави – улюблений вид театралізованих ігор, близький та зрозумілий малятам. Діти переймаються настроєм ля­льок, відповідають на запитання або запи­тують самі, вчаться оцінювати вчинки, роз­різняти добро і зло. Тож саме у такій казковій формі найкраще розповідати дошкільняткам про небезпеку вогню.

Галерея зображень