Педагогічна рада

30.Гру.2020
Педагогічна рада

В період дошкільного дитинства діти виявляють зацікавленість до конструювання. Одним із таких засобів є конструктор LEGO, за допомогою нього, діти можуть самостійно розвивати: конструктивні, інтелектуальні, фізичні, креативні зді бності. Тому конструктор LEGO можна вважати одним із ефективних засобів розвитку дітей дошкільного віку.

Конструктор LEGO – це яскравий ігровий засіб, що допомагає вихователю привернути увагу дітей, навчити слухати та розуміти педагога, керуватися у діяльості його поясненнями. Таким конструктором може грати кожна дитина. Конструктор – найдоступніша і поширена розвиваюча гра, а гра в свою чергу – це найперший засіб за допомогою якого дитина входить в навколишнє середовище, тобто це велика і важлива частина життя маенької людин.

 29.12.2020 на педагогічній раді “Про LEGO технологію як ефективний освітній ресурс формування життєвої компетентності дошкільника” розглянули різні питання. Завідувач, Бас Тетяна Євгенівна оголосила виконання рішення попередньої педагогічної ради. Вихователь – методист Ткачук І.О. розповіла про “LEGO конструювання як ефективний засіб розвитку дітей дошкільного віку”. Вихователі: Холод С.П., Ліщинська А.І., Рудик Л.М.,Муравйова О.А. ознайомили з віковими особливостями розвитку, освітніми завданнями, показниками успіху, дидактичними та практичними вправами з LEGO кожної вікової групи. Активнно, цікаво та з захопленням практично вправлялися з цеглинками LEGO. Музичний керівник Зозуля Л.М. долучила всіх учасниківа педагогічної ради до “музичних цікавинок” з конструктором. 

Галерея зображень