Фізичний інструктор

02.Лют.2022

  ►Створення необхідних матеріально-технічних умов для занять фізкультурою удома; ►Контроль і сприяння дотриманню дітьми режиму дня, правил особистої гігієни, загартування, виконання ранкової гімнастики; ►Особиста участь у змаганнях сімейних команд, днях здоров’я, спортивно-художніх вечорах, іграх розвагах , прогулянках; ►Організація змагань та ігор на дитячих майданчиках за місцем проживання; Обов’язки батьків: ►Визнати, що первинна відповідальність за добробут … Продовжити читання “Завдання батьків в організації фізичного виховання дітей”

Детальніше
22.Вер.2021

Усім відомо, що здоров’я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги. До умов, що сприяють збереженню здоров’я, без сумніву, належить фізична культура та спорт. На сучасному етапі розвитку суспільства зростають вимоги до … Продовжити читання ““В здоровому тілі – здоровий дух””

Детальніше
06.Сер.2021

Основні завдання з фізичного виховання Зміцнити здоров`я  дитини, не допустити,  щоб дитина ступила в юність кволою і млявою, – це означає  дати їй  всю повноту життєвих радощів. В.О.Сухомлинський Охорона та зміцнення здоров`я дітей; Формування у дітей потреби дбати про своє здоров`я та вести здоровий спосіб життя; Формування  у дітей міцних рухомих умінь, навичок та рухових … Продовжити читання “Основні завдання з фізичного виховання”

Детальніше
07.Лип.2021

07 липня у нашому садочку проводилася розвага до свята “Івана Купайла”!   Мета: Ознайомити дітей із традиціями святкування народного свята Івана Купайла; розвивати пізнавальний інтерес, виховувати любов до України, її обрядів і традицій. Вийди, вийди сонечко, на дідове полечко, На бабине зіллячко, на наше подвір’ячко, На яскраві квітоньки, на маленькі дітоньки. Вони тут гуляють. Тебе … Продовжити читання “свято Івана Купайла”

Детальніше
23.Чер.2021

     Фізкультурні заняття – найефективніша форма оптимізації рухового режиму в ЗДО. Тривалість фізкультурних занять в дошкільних групах подовжуємо: в першій молодшій групі – 15-20 хв., в другій молодшій групі – 20-25 хв., в середній групі – 25-30 хв., в старшій групі 30-40 хв. Найоптимальнішим є фізкультурне заняття, побудоване за типовим планом: вступна, основна, заключна … Продовжити читання “Про здоров’я дбаємо, про фізкультуру не забуваємо!”

Детальніше