Про вогонь нам треба знати- з ним не можна жартувати!

06.Лис.2020
Про вогонь нам треба знати- з ним не можна жартувати!

Місячник протипожежної безпеки, який тривав з 1.10.2020р. по 31.10.2020р. дуже сподобався малятам молодшої групи «Ромашка».

Протягом місячника діти мали можливість якомога більше дізнатись про правила пожежної безпеки. Бесіди, розгляд ілюстрацій, дидактичні ігри, заняття, збагачували знання дітей новою інформацією про вогонь, різні види небезпек, а також закріплювали навички безпечної поведінки.

Малюки з цікавістю розглядали пожежну машину, поглиблюючи при цьому знання про техніку, яка допомагає рятувати людей. Безліч позитивних емоцій викликало малювання драбини до пожежної машини. Охоче наші діти малювали «Вогнище» крейдою на асфальті. Це дало змогу поповнити знання  про якості та особливості вогню. З цікавістю розглядали дошкільники картки з безпечними та небезпечними ситуаціями, розкладали їх в червоний та зелений конверти й пригадували правила безпечної поведінки. Неабияке захоплення у малят викликав театр на магнітах «Кицин дім». Ця пригода навчає, збагачує і розширює знання про небезпеку від вогню. Такі повчальні і цікаві ігри є надзвичайно важливими у житті малюків.

Галерея зображень