Група “Ромашка”

16.Лис.2020

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в  садочку пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.   Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я … Продовжити читання “А У НАС ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!”

Детальніше
09.Лис.2020

Свято осені завітало до молодшої групи ЖДНЗ № 51. Діти побували в осінньому лісі, водили таночки зайчиків та білочок, грали в ігри та веселились. Всім бажаємо гарного осіннього настрою!!!

Детальніше
06.Лис.2020

Місячник протипожежної безпеки, який тривав з 1.10.2020р. по 31.10.2020р. дуже сподобався малятам молодшої групи «Ромашка». Протягом місячника діти мали можливість якомога більше дізнатись про правила пожежної безпеки. Бесіди, розгляд ілюстрацій, дидактичні ігри, заняття, збагачували знання дітей новою інформацією про вогонь, різні види небезпек, а також закріплювали навички безпечної поведінки. Малюки з цікавістю розглядали пожежну машину, … Продовжити читання “Про вогонь нам треба знати- з ним не можна жартувати!”

Детальніше
16.Вер.2020

Виховувати у малят патріотичні почуття ми починаємо змалку. У нашій групі «Ромашка» вчимо впізнавати на портреті видатного українця Тараса Шевченка. Збагачуються дитячі знання про чарівну українську вишивку під час малювання рушника з використанням нетрадиційних технік(лінії-ватною паличкою, крапки-пальчиком). Безліч позитивних емоцій викликало створення українського рушника в парі за допомогою мозаїки. Зацікавлено, охоче, емоційно, весело, долучались наші … Продовжити читання “Маленькі українці”

Детальніше
17.Сер.2020

В групі «Ромашка» ростуть допитливі малюки. Їм цікаво все. Милуються цвітінням квіткових барв. З відповідальністю поливають овочі які посадили на весні. Діти з цікавістю пізнають дивовижний світ комах, розглядаючи через лупу. Особливо захоплює вихованців експериментування з кольорами. Вони накладають кольоровий пластик один на другий, утворюючи новий колір.

Детальніше