Група “Ромашка”

03.Бер.2021

«У дитячому крузі» До дня народження 150 – річчя Лесі Українки  в дошкільному закладі  № 51«Дзвіночок» пройшли тематичні заняття «У серці незламна сила духу..», виставка дитячих робіт «Дитячий вернісаж» та відео марафон поезій «До тебе, Україно..». Діти з задоволенням поринули в чарівний світ української поезії, створеною великою поетесою.  В старшій групі було проведено тематичне заняття … Продовжити читання ““У дитячому крузі””

Детальніше
05.Січ.2021

Консультація для батьків. ДОМАШНІЙ ТЕАТР  Театральна діяльність має велике значення для гармонійного розвитку дитини, cприяє створенню умов для розквіту її творчого потенціалу, позитивно впливає на  емоційний стан дитини. Щоб підтримати інтерес дитини до театрального мистецтва можна організувати театр вдома. На перших порах головну роль в театралізованій діяльності беруть на себе батьки, показуючи різні казки, потішки. … Продовжити читання “Домашній театр”

Детальніше
21.Гру.2020

Напередодні свята у молодшій групі « Ромашка » пройшов тематичний день « Зустріч зі святим Миколаєм » під час якої діти познайомились з історією свята, робили чобітки для Миколая, гралися в народні ігри, читали вірші Миколаю, прикрашали малюнками святкові пряники та пригощалися солодощами. Протягом дня в групі панувала радісна, святкова атмосфера та позитивні емоції дітей … Продовжити читання “Зустріч зі святим Миколаєм”

Детальніше
16.Лис.2020

У цікавій формі з опорою на наочність у всіх групах в  садочку пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.   Вихователі розповідали дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Розказували дошкільникам, що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Обговорили з дітьми правила збереження та зміцнення здоров’я … Продовжити читання “А У НАС ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!”

Детальніше
09.Лис.2020

Свято осені завітало до молодшої групи ЖДНЗ № 51. Діти побували в осінньому лісі, водили таночки зайчиків та білочок, грали в ігри та веселились. Всім бажаємо гарного осіннього настрою!!!

Детальніше