Група “Ромашка”

23.Гру.2021

Новий рік – одне з найулюбленіших свят у році, особливо для дітей. Діти готуються до цього свята і очікують дива. В  групу до діток завітали казкові герої:  Сніговик і Дід Мороз. В середній групі  пройшло цікаве, захоплююче свято “Зачарований Сніговик”. Під час дійства малюки поринули в атмосферу справжньої новорічної казки. Діти активно брали участь в … Продовжити читання “Новорічні свята в ЖДНЗ №51”

Детальніше
26.Лис.2021

Осінь золота настала, ходить, усміхається. Як у казці, швидко так, кольори міняються Подивіться навкруги, ніби в золоті гілки. Всюди Осінь походила, листя все позолотила.

Детальніше
29.Жов.2021

“День сталої енергетики” – під таким девізом пройшов тематичний день 25 жовтня.                             Ясельна група розширювала свої знання з даної теми за допомогою д/г “Як розвеселити планету”, р/г “Вітрячки”.                              … Продовжити читання ““День сталої енергетики””

Детальніше
11.Жов.2021

  Упродовж місячника «Увага! Діти на дорозі!» Діти середньої групи «Ромашка» отримали важливу інформацію, яка допоможе їм зберегти своє здоров’я і життя та не потрапити в біду. Під час занять, екскурсій, бесід, ігор діти знайомилися з правилами вуличного руху, дорожніми знаками для пішоходів, основними правилами поведінки пішохода, закріпили знання про призначення світлофора і його сигналів. Виховували … Продовжити читання “ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ!!!”

Детальніше
05.Жов.2021

        Розвивальне середовище – це сукупність умов, які забезпечують різнобічний розвиток дітей; це система матеріальних об’єктів їхньої діяльності. Створення в дошкільному закладі повноцінного розвивального середовища та забезпечення відповідної позиції вихователя в організації діяльності дітей – провідний засіб реалізації завдань сучасного реформування освіти. Адже правильно організоване розвивальне середовище сприяє соціалізації дитини, впливає на … Продовжити читання “Розвивальне середовище в садочку “ДЗВІНОЧОК””

Детальніше