“У дитячому крузі”

03.Бер.2021
“У дитячому крузі”

«У дитячому крузі»

До дня народження 150 – річчя Лесі Українки  в дошкільному закладі  № 51«Дзвіночок» пройшли тематичні заняття «У серці незламна сила духу..», виставка дитячих робіт «Дитячий вернісаж» та відео марафон поезій «До тебе, Україно..». Діти з задоволенням поринули в чарівний світ української поезії, створеною великою поетесою.

 В старшій групі було проведено тематичне заняття “Леся Українка, українська поетеса та письменниця”. На заняті діти познайомились з життям Лесі та її творчістю. Вірш “Як дитиною бувало…”-став для дітей улюбленим. Діти прийняли активну участь у виставці малюнків, зокрема до казки ” Біда навчить”, “Вишеньки”, “Весна”. А Кузьмук Анастасія продекламувала вірш «Як дитиною бувало…»

Молодші дошкільники прослухали вірш  «Літо краснеє минуло», де майстерно описана зимова пора та передається бажання дітей, щоб швидше прилинуло літо. Вірш допоміг малятам більше дізнатись про зиму та зимові явища. Це надихнуло малят на створення зимових пейзажів. Свої враження від вірша дошкільники передавали в аплікації. Особливо захоплено, творчо аплікували зимовий будинок, покриваючи його сніжком з вати.

Діти середньої групи «Кульбабка» ознайомилися з творчістю Л. Українки слухаючи віршовані твори та казки, які вона написала, бо дуже любила дітей. Під час слухання вірша Л. Українки  «Вишеньки-черешеньки» дітям передався емоційний зміст, бажання відтворити все у творчій діяльності (аплікація та ліпка за сюжетом твору). З великим захопленням діти підійшли до слухання та інсценізації казки «Три метелики», де проявилися акторські, творчі здібності, що викликає  любов та захоплення рідним краєм.

Твори Лесі Українки цікаві, різноманітні, в яких оспівується природа рідного краю тому поезія актуальна і зрозуміла і в наш час.

 

Галерея зображень