Група “Дзвіночки”

11.Лют.2021

На третьому році життя набувають інтенсивного розвитку сенсорні можливості дитини. У дитини починають накопичуватися уявлення про колір, величину й інші властивості предметів. Особливо розвивається зорова, тактильна і кінестетична чутливість, координу-ються рухи рук та очей. Діючи з предметами, дитина враховує їхні властивості та положе-ння у просторі. Швидко розвивається фонематичний і музичний слух. Дитина тонко розрізняє різні … Продовжити читання “Розвиваючі заняття в ранньому віці та налагодження спілкування під час спільних ігор”

Детальніше
21.Гру.2020
Детальніше
06.Лис.2020

Далеко не всі дорослі знають найпростіші правила пожежної безпеки. Але всі без винятку батьки відчувають занепокоєння за життя та здоров’я дітей. Тому наш обов’язок – всіма можливими способами уникати загрози для життя та здоровя вихованців та колективу дошкільного закладу. Народна мудрість говорить: “Посієш звичку – пожнеш характер”. Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки … Продовжити читання ““Пам’ятай завжди малеча – з вогнем ігри небезпечні!””

Детальніше
17.Сер.2020

Ми, ясельна група «Дзвіночки», весело і пізнавально проводимо час влітку. Перебуваючи майже весь час на свіжому повітрі поєднуємо різні види діяльності: ігрову, рухову, пізнавальну, художню тощо.      Наші маленькі «дзвіночки» залюбки конструюють, ліплять, складають пазли. Дуже люблять малювати на асфальті.  Особливо полюбляють ігри з піском, м,ячем, різноманітні рухливі ігри. Малята вже самостійно вибирають з … Продовжити читання “Літо – для «дзвіночків»  чудова пора!”

Детальніше